Potrzebujesz pomocy, dzwoń, a jeśli nie możesz się dodzwonić to znaczy, że jesteśmy zajęci leczeniem pacjenta, wtedy prosimy o sms lub mail- zawsze pomożemy, jeśli właśnie nie pomagamy komuś innemu. Preferowany kontakt poprzez maila: kumakwet2011@gmail.com. Telefon do kontaktu 71 72 45 385. Telefon do SMS, WhatsApp, Messenger: 606532903. Najlepiej zarejestrować się na wizytę poprzez www.wettermin.pl lub przyjść i zarejestrować się osobiście.

W naszej przychodni nie ma specjalnego stanowiska rejestratorki lub sekretarki i z tego względu prosimy o wyrozumiałość, gdy nie odbieramy telefonu. Moglibyśmy stworzyć takie stanowisko, ale wtedy musielibyśmy również podwyższyć ceny naszych usług.

Proszę pamiętać, że każdy chce być dobrze zdiagnozowany i dobrze leczony, więc wciskanie się na siłę, na wizytę powoduje skracanie czasu przyjęcia pacjenta i zmniejsza jakość naszej pracy. Dotyczy to każdego i także tego, który próbuje na siłę umówić się na wizytę :)

Proszę pamiętać, że biegunka i wymioty stają się sprawą na cito, gdy właściciel czeka z pójściem do lekarza przez tydzień, wcześniej jest to zwykła wizyta w normalnym czasie.

Karma na wagę pakowana próżniowo

W sklepie zoologicznym Kumak wprowadziliśmy nową jakość. Każda karma, którą sprzedajemy na wagę jest pakowana próżniowo.

Jak to działa?. Gdy otwieramy worek karmy natychmiast porciujemy całą jego zawartość i pakujemy próżniowo. Dzięki temu karma jest szczelnie zapakowana, nie wietrzeje i jest atrakcyjna pod względem zapachu dla zwierząt, witaminy i tłuszcze zawarte w karmie nie utleniają się.

Co najważniejsze sprzedajemy karmę w małych opakowaniach w cenie, jak z dużego worka, zachowując przy tym wszystkie właściwości karmy.

Już nikt nie zarzuci nam, że karma na wagę jest mniej wartościowa niż kupiona w worku, a w dodatku każdy będzie musiał przyznać nam, że każdy, który zdecyduje się na zakup karmy u nas dostanie ją w najniższej cenie i w najlepszej jakości :)