BIOMILL SWISS PROFESSIONAL MINI ADULT

Biomill Adult Mini jest kompletną, w pełni zbilansowaną, pełnowartościową karmą dla psów dorosłych ras miniaturowych i małych (waga psa dorosłego 1-10kg) o normalnej aktywności. Pokarm przeznaczony jest dla psów w wieku powyżej 10-ego miesiąca życia.

Zawiera wszystkie substancje odżywcze niezbędne do utrzymania zwierzęcia w doskonałym zdrowiu i kondycji. Formuła żywieniowa uwzględnia dynamiczny styl życia psów ras miniaturowych i małych, ich ruchliwość i skłonność do zabawy. Karmę charakteryzuje przede wszystkim bardzo wysoki udział procentowy świeżego mięsa użytego do jej produkcji (55,3%), co pozwala w sposób nadzwyczajny zaspokoić zapotrzebowanie psa dorosłego na proteiny i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego (RICH IN POULTRY). Ze względu na bardzo duży udział mięsa, karmę cechuje bardzo wysoki poziom energetyczności i smakowitości.

Pożywienie ma formę małych granulek z uwagi na niewielką pojemność układu pokarmowego psa. Składniki pożywienia, ich wzajemne proporcje oraz bilans są sformułowane w sposób zapobiegający problemowi otyłości. Unikalna kompozycja najwyższej jakości wysoko skoncentrowanych składników wytworzona w oparciu o najnowsze technologie produkcyjne stanowi smakowitą, łatwostrawna, wysoko przyswajalną karmę odpowiadając specyficznym potrzebom psów ras miniaturowych i małych. Pożywienie wzbogacone jest licznymi systemami wspomagającymi i ochronnymi. Psy ras małych często żyją w bliskim kontakcie z swoimi właścicielami, dlatego w recepturę wpisano ekstrakt z Yucca Schidigera, zapobiegający wydzielaniu przykrego zapachu odchodów (ODOR CONTROL).

Struktura oraz wielkość granulatu odpowiada wymaganiom anatomicznym małego psa (MINI CROC). Dzięki systemowi NATURAL DEFENSIVES, zawierającemu witaminę E i C, a także selen i cynk, stymulowany jest układ immunologiczny. Zastosowanie fruktooligosacharydów (FOS) optymalizuje procesy trawienne (OPTIMAL DIGESTION). Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-6 i Omega-3 zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść (SKIN & COAT).