Potrzebujesz pomocy, dzwoń, a jeśli nie możesz się dodzwonić to znaczy, że jesteśmy zajęci leczeniem pacjenta, wtedy prosimy o sms lub mail- zawsze pomożemy, jeśli właśnie nie pomagamy komuś innemu. Preferowany kontakt poprzez maila: kumakwet2011@gmail.com. Telefon do kontaktu 71 72 45 385. Telefon do SMS, WhatsApp, Messenger: 606532903. Najlepiej zarejestrować się na wizytę poprzez www.wettermin.pl lub przyjść i zarejestrować się osobiście.

W naszej przychodni nie ma specjalnego stanowiska rejestratorki lub sekretarki i z tego względu prosimy o wyrozumiałość, gdy nie odbieramy telefonu. Moglibyśmy stworzyć takie stanowisko, ale wtedy musielibyśmy również podwyższyć ceny naszych usług.

Proszę pamiętać, że każdy chce być dobrze zdiagnozowany i dobrze leczony, więc wciskanie się na siłę, na wizytę powoduje skracanie czasu przyjęcia pacjenta i zmniejsza jakość naszej pracy. Dotyczy to każdego i także tego, który próbuje na siłę umówić się na wizytę :)

Proszę pamiętać, że biegunka i wymioty stają się sprawą na cito, gdy właściciel czeka z pójściem do lekarza przez tydzień, wcześniej jest to zwykła wizyta w normalnym czasie.

Leczenie

Leczenie chorób zakaźnych

Jako specjalista chorób zakaźnych zwierząt zajmuję się leczeniem m.in. białaczki, AIDS(zespół niedoboru odporności) oraz FIP (Zakaźne zapalenie otrzewnej).

Wydawało by się, że choroby te są typowe raczej dla kotów bezdomnych. Niestety każdy, który tak myśli, myli się. Bardzo często spotykaną chorobą u kotów hodowlanych, rodowodowych, przebywających w domu jest FIP, bardzo groźna, niebezpieczna i teoretycznie nieuleczalna choroba kotów.

Subskrybuj RSS - Leczenie