Potrzebujesz pomocy, dzwoń, a jeśli nie możesz się dodzwonić to znaczy, że jesteśmy zajęci leczeniem pacjenta, wtedy prosimy o sms lub mail- zawsze pomożemy, jeśli właśnie nie pomagamy komuś innemu. Preferowany kontakt poprzez maila: kumakwet2011@gmail.com. Telefon do kontaktu 71 72 45 385. Telefon do SMS, WhatsApp, Messenger: 606532903. Najlepiej zarejestrować się na wizytę poprzez www.wettermin.pl lub przyjść i zarejestrować się osobiście.

W naszej przychodni nie ma specjalnego stanowiska rejestratorki lub sekretarki i z tego względu prosimy o wyrozumiałość, gdy nie odbieramy telefonu. Moglibyśmy stworzyć takie stanowisko, ale wtedy musielibyśmy również podwyższyć ceny naszych usług.

Proszę pamiętać, że każdy chce być dobrze zdiagnozowany i dobrze leczony, więc wciskanie się na siłę, na wizytę powoduje skracanie czasu przyjęcia pacjenta i zmniejsza jakość naszej pracy. Dotyczy to każdego i także tego, który próbuje na siłę umówić się na wizytę :)

Proszę pamiętać, że biegunka i wymioty stają się sprawą na cito, gdy właściciel czeka z pójściem do lekarza przez tydzień, wcześniej jest to zwykła wizyta w normalnym czasie.

Rozród psów i kotów

Rozród psów i kotów

Rozród psów i kotów jest jedną z najbardziej interesujących dziedzin weterynarii. Dlatego ciągle pogłębiamy swoją wiedzę na ten temat czytając najnowsze książki i artykuły z tego zakresu oraz uczestnicząc w różnego rodzaju Konferencjach z zakresu rozrodu małych zwierząt. Ostatnia taka konferencja, odbyła się we Wrocławiu, której gościem honorowym był prof. Alan Fontbone z Francji główny lekarz zajmujący się rozrodem małych zwierząt we Francji.

Subskrybuj RSS - Rozród psów i kotów