Potrzebujesz pomocy, dzwoń, a jeśli nie możesz się dodzwonić to znaczy, że jesteśmy zajęci leczeniem pacjenta, wtedy prosimy o sms lub mail- zawsze pomożemy, jeśli właśnie nie pomagamy komuś innemu. Preferowany kontakt poprzez maila: kumakwet2011@gmail.com. Telefon do kontaktu 71 72 45 385. Telefon do SMS, WhatsApp, Messenger: 606532903. Najlepiej zarejestrować się na wizytę poprzez www.wettermin.pl lub przyjść i zarejestrować się osobiście.

W naszej przychodni nie ma specjalnego stanowiska rejestratorki lub sekretarki i z tego względu prosimy o wyrozumiałość, gdy nie odbieramy telefonu. Moglibyśmy stworzyć takie stanowisko, ale wtedy musielibyśmy również podwyższyć ceny naszych usług.

Proszę pamiętać, że każdy chce być dobrze zdiagnozowany i dobrze leczony, więc wciskanie się na siłę, na wizytę powoduje skracanie czasu przyjęcia pacjenta i zmniejsza jakość naszej pracy. Dotyczy to każdego i także tego, który próbuje na siłę umówić się na wizytę :)

Proszę pamiętać, że biegunka i wymioty stają się sprawą na cito, gdy właściciel czeka z pójściem do lekarza przez tydzień, wcześniej jest to zwykła wizyta w normalnym czasie.

Kontakt

W PRZYCHODNI OBOWIĄZUJE REJESTRACJA WIZYT NA GODZINY.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UMAWIANIA WIZYT POPRZEZ INTERNET: WWW.WETTERMIN.PL

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PRZYJMOWANI SĄ PACJENCJI UMÓWIENI NA GODZINĘ.
POZOSTALI KLIENCI ZAWSZE BĘDĄ PRZYJĘCI, ALE BĘDĄ PROSZENI O CZEKANIE NA SWOJĄ KOLEJ. CZASEM MOŻE TO BYĆ NAWET JUŻ PO GODZINACH PRACY PRZYCHODNI NP. DGY KTOŚ PRZYJDZIE NIE UMÓWIONY NA GODZ. 16.00 MOŻE ZOSTAĆ PRZYJĘTY DOPIERO PO GODZ. 19.00
NAGŁE PRZYPADKI (KRWOTOK, WYPADEK KOMUNIKACYJNY, UPADEK Z WYSOKOŚCI) BĘDĄ PRZYJMOWANI POZA KOLEJNOŚCIĄ ( POD WARUNKIEM, ŻE W TYM MOMENCIE NIE WYKONUJEMY NP. ZABIEGU OPERACYJNEGO LUB NIE PRZYJMUJEMY INNEGO NAGŁEGO PRZYPADKU. PRZERWANIE ZABIEGU NIE JEST MOŻLIWE. WTEDY WSKAZUJEMY PACJENTOWI Z NAGŁYM PRZYPADKIEM INNĄ LECZNICĘ. PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE WE WROCŁAWIU ISTNIEJE KILKA CAŁODOBOWYCH LECZNIC ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI POGOTOWIA WETERYNARYJNEGO. TAM ZAWSZE MOŻNA OTRZYMAĆ USŁUGĘ NA CITO NP. DLA ZWIERZĄT PO WYPADKU SAMOCHODOWYM, PO UPADKU Z WYSOKOŚCI, W PRZYPADKU KRWOTOKU, PADACZKI, UTRATY PRZYTOMNOŚCI, WSTRZĄSU PO UKĄSZENIU OWADÓW.

PRZYCHODNIE CAŁODOBOWE:

1. SKVET - REJON LEŚNICA, STABŁOWICE, MAŚLICE

2. KLINIKA PSA I KOTA DR NIEDZIELSKI - REJON PSIE POLE, ZACISZE, ZALESIE, KOWALE

3. KLINIKA OŁTASZYŃSKA - REJON OŁTASZYN, KRZYKI, BIELANY, BOREK

4. KLINIKA INTERVET - REJON KRZYKI, BOREK, CENTRUM

5. KLINIKI UNIEWERSYTETU PRZYRODNICZEGO - REJON PL. GRUNWALDZKI, CENTRUM

Potrzebujesz pomocy, dzwoń, a jeśli nie możesz się dodzwonić to znaczy, że jesteśmy zajęci leczeniem pacjenta, wtedy prosimy o sms lub mail- zawsze pomożemy, jeśli właśnie nie pomagamy komuś innemu. Preferowany kontakt poprzez maila: kumakwet2011@gmail.com. Telefon do kontaktu 71 72 45 385. Telefon do sms. whatsap, facebook: 606532903. Najlepiej zarejestrować się na wizytę poprzez www.wettermin.pl lub przyjść i zarejestrować się osobiście.

W naszej przychodni nie ma specjalnego stanowiska rejestratorki lub sekretarki i z tego względu prosimy o wyrozumiałość, gdy nie odbieramy telefonu. Moglibyśmy stworzyć takie stanowisko, ale wtedy musielibyśmy również podwyższyć ceny naszych usług.

Proszę pamiętać, że każdy chce być dobrze zdiagnozowany i dobrze leczony, więc wciskanie się na siłę, na wizytę powoduje skracanie czasu przyjęcia pacjenta i zmniejsza jakość naszej pracy. Dotyczy to każdego i tego, który próbuje na siłę umówić się na wizytę :)

Proszę pamiętać, że biegunka i wymioty staje się sprawą na cito, gdy właściciel czeka z pójściem do lekarza przez tydzień, wcześniej jest to zwykła wizyta w normalnym czasie.