Potrzebujesz pomocy, dzwoń, a jeśli nie możesz się dodzwonić to znaczy, że jesteśmy zajęci leczeniem pacjenta, wtedy prosimy o sms lub mail- zawsze pomożemy, jeśli właśnie nie pomagamy komuś innemu. Preferowany kontakt poprzez maila: kumakwet2011@gmail.com. Telefon do kontaktu 71 72 45 385. Telefon do SMS, WhatsApp, Messenger: 606532903. Najlepiej zarejestrować się na wizytę poprzez www.wettermin.pl lub przyjść i zarejestrować się osobiście.

W naszej przychodni nie ma specjalnego stanowiska rejestratorki lub sekretarki i z tego względu prosimy o wyrozumiałość, gdy nie odbieramy telefonu. Moglibyśmy stworzyć takie stanowisko, ale wtedy musielibyśmy również podwyższyć ceny naszych usług.

Proszę pamiętać, że każdy chce być dobrze zdiagnozowany i dobrze leczony, więc wciskanie się na siłę, na wizytę powoduje skracanie czasu przyjęcia pacjenta i zmniejsza jakość naszej pracy. Dotyczy to każdego i także tego, który próbuje na siłę umówić się na wizytę :)

Proszę pamiętać, że biegunka i wymioty stają się sprawą na cito, gdy właściciel czeka z pójściem do lekarza przez tydzień, wcześniej jest to zwykła wizyta w normalnym czasie.

BIOMILL SWISS PROFESSIONAL MINI JUNIOR

Biomill Junior Mini jest kompletną i w pełni zbilansowaną karmą dla szczeniąt ras miniaturowych i małych (waga psa dorosłego od 1 kg do 10 kg). Pokarm przeznaczony jest dla psów w wieku od 4-ego tygodnia do 10-ego miesiąca życia, czyli do osiągnięcia przez zwierzę pełnego rozwoju.

Kompozycja pożywienia całkowicie pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze wymagane przez szczenięta ras miniaturowych i małych w fazie wzrostu. Karmę charakteryzuje przede wszystkim bardzo wysoki udział procentowy świeżego mięsa użytego do jej produkcji (55,1%), co pozwala w sposób ponadprzeciętny zaspokoić zapotrzebowanie szczenięcia na proteiny i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego (RICH IN POULTRY). Dietę charakteryzuje drobna struktura granulatu oraz wysoki stopień koncentracji składników odżywczych i energii. Karma doskonale odżywia organizm a jednocześnie nie obciąża mało pojemnego przewodu pokarmowego zwierzęcia. Wysoka energetyczność pożywienia sprawia, że charakteryzuje się ono wyjątkowymi walorami smakowymi.

Odpowiednia ilość witamin i mikroelementów usprawnia procesy metaboliczne. Optymalny bilans minerałowy wspomaga prawidłowy rozwój masy mięśniowej i układu kostnego. Unikalna receptura, najlepszej jakości składniki oraz najbardziej zaawansowana technologia wytwórcza, gwarantują wysoki poziom strawności i przyswajalności elementów odżywczych. Wyważony stosunek łatwostrawnych i wysokochłonnych protein do poziomu kaloryczności minimalizuje ryzyko wystąpienia problemu otyłości. Ograniczona ilość węglowodanów minimalizuje występowanie wzdęć. Karma ze względu na wysokie wartości odżywcze może być stosowana jako pożywienie pełnoporcjowe dla suk szczennych. Formuła wzbogacona jest licznymi systemami wspomagającymi i ochronnymi.

Struktura oraz wielkość granulatu odpowiada wymogom anatomicznym małego psa (MINI CROC). Dzięki systemowi NATURAL DEFENSIVES, zawierającemu witaminę E i C, a także selen i cynk, stymulowany jest układ immunologiczny. Zastosowanie fruktooligosacharydów (FOS) optymalizuje procesy trawienne (OPTIMAL DIGESTION). Wyciąg z Yucca Schiedegera eliminuje przykry zapach odchodów (ODOR CONTROL). Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-6 i Omega-3 zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść (SKIN & COAT).